J van Delden oljemålning

J van Delden  oljemålning
J van Delden  oljemålning
J van Delden  oljemålning
J van Delden  oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

van DELDEN, J. (Holland 1910/20-tal): Hamnvy, signerad J. v. Delden, olja på duk, 59x98 cm

Smärre färgbortfall, ram med mindres skador

146131

2012-09-08