James Orrock akvarell

James Orrock akvarell
James Orrock akvarell
James Orrock akvarell
James Orrock akvarell
James Orrock akvarell
James Orrock akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 600 SEK

ORROCK, James (1829-1913): Craigmillar Castle, Edinburgh, Scottland, akvarell, signerad J. Orrock 1888, 46x60 cm

146139

2012-09-08