Baljfåtölj Ephraim Ståhl

Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl
Baljfåtölj Ephraim Ståhl

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1800-talets början, mahogny, märkt ES(Ephraim Ståhl) samt Stockholms stolmakareämbetes stämpel

Skador och lagningar

146178

2012-09-09