Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, 1800-talets början, mahogny, märkt ES(Ephraim Ståhl) samt Stockholms stolmakareämbetes stämpel
Skador och lagningar
146178
2012-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här