Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1930-tal, fanerad med björk och jakaranda, höjd 75, 85x45 cm, nyckel finns
Smärre repor
146194
2012-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här