Byrå art deco

Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 1930-tal, fanerad med björk och jakaranda, höjd 75, 85x45 cm, nyckel finns

Smärre repor

146194

2012-09-09