René Durey oljemålning

René Durey oljemålning
René Durey oljemålning
René Durey oljemålning
René Durey oljemålning
René Durey oljemålning
René Durey oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DUREY, René (1890-1959), " La Liseuse", signerad, olja på pannå, 25x32 cm

146207

2012-09-09