Titus Wikström tusch

Titus Wikström tusch
Titus Wikström tusch
Titus Wikström tusch
Titus Wikström tusch

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIKSTRÖM, Titus (1887-1979): Fregatt, signerad ochdaterad -31, tuschlavering med täckvitt, 47x54 cm

146212

2012-09-09