Jan B Pospisil oljemålning

Jan B Pospisil oljemålning
Jan B Pospisil oljemålning
Jan B Pospisil oljemålning
Jan B Pospisil oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Stilleben, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 38x55

146218

2012-09-09