Örhängen i 18 k guld

Örhängen i 18 k guld
Örhängen i 18 k guld

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med pärlor, vikt ca 1,7 g

Omarbetade från ett par skjortknappar, stämplade Dahlgren&Co, Malmö 1920-tal, lödningar synliga baktill

146234

2012-09-08