Harald Wiberg olja

Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Kråkor i snölandskap", signerad och daterad Harald Wiberg 1962, olja på pannå, 54x65 cm

146246

2012-09-12