Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Vinterlandskap, signerad G Zetterström olja på pannå, 40x50 cm

146256

2012-09-09