Bernhard Oscarsson oljemålning
2012-09-10
146279
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): "Farfars brygga Klädesholmen", signerad Oscarsson, olja på duk, 46x59 cm