Diverse kannor mm
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNOR, SPRUTOR MM, 1900-talets första hälft, mässing: vattenspruta märkt "Ragnar", längd 67, kanna märkt "Flora, höjd 15, oljekanna märkt "Saga", höjd 7 cm, smörjkanna, oljespruta, tråg, burkar 2 st
Obetydliga skador
146281
2012-09-30