Diverse kannor mm

Diverse kannor mm
Diverse kannor mm
Diverse kannor mm
Diverse kannor mm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNOR, SPRUTOR MM, 1900-talets första hälft, mässing: vattenspruta märkt "Ragnar", längd 67, kanna märkt "Flora, höjd 15, oljekanna märkt "Saga", höjd 7 cm, smörjkanna, oljespruta, tråg, burkar 2 st

Obetydliga skador

146281

2012-09-30