Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydlig signatur, olja på duk, vintemotiv, 90x173 cm
Dukhål, lagning, dubblerad
146283
2012-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här