Oljmålning vintermotiv

Oljmålning vintermotiv
Oljmålning vintermotiv
Oljmålning vintermotiv
Oljmålning vintermotiv

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydlig signatur, olja på duk, vintemotiv, 90x173 cm

Dukhål, lagning, dubblerad

146283

2012-09-10