Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Stockholms inlopp med Drott och Slottet i fonden, signerad och daterad Alf. Wetterström -96, olja på duk, 74x110 cm
Mindre lagning
146334
2012-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här