Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Stockholms inlopp med Drott och Slottet i fonden, signerad och daterad Alf. Wetterström -96, olja på duk, 74x110 cm

Mindre lagning

146334

2012-09-10