Vimplar och flaggor
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARTYGS- OCH BORDSVIMPLAR, FLAGGOR, 1900-tal, vimplar 6 st bl a Skandia, 80x145 cm, SÅA, 35x52 cm, Waxholmsbolaget 2 st, 45-50x70 cm, flaggor Waxholmsbolaget 2 st, 120x180 cm, bordsflaggor 13 st bl a M/S Kungsholm och M/S Gripsholm, Transatlantic, KSSS 2 st, Gränges 2 st, 6 st med bordsflaggstänger
Smärre skador
146335
2012-09-30