22 st signalflaggor

22 st signalflaggor
22 st signalflaggor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNALFLAGGOR, 22 st, 1900-tal, varierande storlek

Smärre skador

146355

2012-09-30