Maja Fjaestad träsnitt

Maja Fjaestad träsnitt
Maja Fjaestad träsnitt
Maja Fjaestad träsnitt
Maja Fjaestad träsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

FJAESTAD, Maja (1873-1961): "Vårlandskap, Östergötland", signerad och daterad handtryck ex III Maja Fjestad 1935, träsnitt, 27,5x38 cm

Zustandsbeschreibung

146378

2012-09-11