Wiliam Gislander oljemålning

Wiliam Gislander oljemålning
Wiliam Gislander oljemålning
Wiliam Gislander oljemålning
Wiliam Gislander oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GISLANDER, William (1890-1937): Kustbild, signerad William Gislander 1923, olja på duk, 87x125 cm

146388

2012-09-10