Ernst Norlind blandteknik
2012-09-10
146394
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORLIND, Ernst (1877-1951): Havsörn, signerad och daterad E.N 1918, blandteknik, 67x96 cm