Viktor Schramm oljemålning

Viktor Schramm oljemålning
Viktor Schramm oljemålning
Viktor Schramm oljemålning
Viktor Schramm oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHRAMM, Viktor (1865-1929): Interiör med gitarrspelerska, signerad V Schramm, olja på duk, 75x60 cm

146403

2012-09-10