Oidentifierad konstnär, figurscen, oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Figurscen, olja på duk, 80x62 cm

smärre dukbortfall

146414

2012-09-09