Dahl-Lindgren Kärleksguden Frö
Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren EA, bladens mått 33x25 vardera
Zustandsbeschreibung
146423
2012-09-08