Dahl-Lindgren Kärleksguden Frö

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren EA, bladens mått 33x25 vardera

Zustandsbeschreibung

146423

2012-09-08