Bordsur i empire

Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSUR, empire, förgyllt, höjd 49, 34x11 cm, nyckel medföljer

Löst glas för urtavlan medföljer, urtavlan med slitage

146430

2012-09-10