Tavelramar

Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAMAR, 2 st, förgyllda och skulpterade, innermått 41x63 resp 52,5x63,5 cm

Smärre skador

146434

2012-09-08