Tavelramar
2012-09-08
146435
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RAMAR, 2 st, en förgylld, en patinerad, innermått 49x62 resp 61x76 cm
smärre skador