Oljemålning stilleben
2012-09-10
146440
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydligt signerad, stilleben, olja på duk, 70x100 cm