Samuel Duse oljemålning

Samuel Duse oljemålning
Samuel Duse oljemålning
Samuel Duse oljemålning
Samuel Duse oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DUSE, Samuel A (1873-1933), Motiv från Hoppets vik, Floras berg, Grahams Land, Antarktis, signerad och daterad S A Duse 1920, olja på duk, 59x110 cm

146444

2012-09-10