Stankir oljemålning
2012-09-10
146456
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STANKIR, S. 1900-tal: (möjligen Stjepan Stankir):L Matstycke, signerad och daterad Stankir S. 1964, olja på duk, 60x84 cm