Diverse fotografier i 2 album
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFIER MM, 2 album diverse fotografier bl a fartyg Svenska Amerikalinien, Cunard White Star, Hamburg-Amerika Linie, Lloyd Triestino, Svenska Lloyd samt Flottans Män 1930-40-tal
Obetydliga skador
146460
2012-09-30