Diverse fotografier i 2 album

Diverse fotografier i 2 album
Diverse fotografier i 2 album
Diverse fotografier i 2 album
Diverse fotografier i 2 album

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFIER MM, 2 album diverse fotografier bl a fartyg Svenska Amerikalinien, Cunard White Star, Hamburg-Amerika Linie, Lloyd Triestino, Svenska Lloyd samt Flottans Män 1930-40-tal

Obetydliga skador

146460

2012-09-30