Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BILLING, Theodor (1817-1892), tillskriven, Skärgårdslandskap i månsken, olja på duk, 55x75 cm

dukskador

146462

2012-09-10