Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PLÅTBURKAR, 6 st, 1900-talets första del, Cloetta 2 st, Påels, Carl Peter Påhlsson, Göteborgs Choklad & Konfektyrfabrik, Lundgrens Te, höjd 12,5-36 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
146515
2012-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner