Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

TÖRNE, Alfred (1850-1916): Smedja, signerad och daterad Alfr. Thörne 1897, olja på duk, 29x45 cm

146517

2012-09-11