Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy i månsken, signerad och daterad Bertel Nordström 1944, olja på duk, 55x65 cm

Ytskada

146524

2012-09-11