Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, Svea Choklad & Cacao, 38x65 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
146535
2012-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner