Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALME, Einar (1901-1993): "Fiskebodar Åland", signerad, olja på pannå, 26x40 cm

Smärre färgbortfall

146553

2012-09-11