Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRAGMENT AV MANUSKRIPT, 13/1400-tal?, några inkunablar (tryckta) sent 1400-tal, PALMBLADSBOK, medföljer
PROVENIENS: Dr Seved Tegefors, Torsby
Skador, maskhål, rester av lim
146559
2012-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här