Lackask Sovjet handmålad dekor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

LACKASK, Sovjet, handmålad dekor, signerad och daterad 1951, höjd 6,5, 20x12 cm

146568

2012-09-10