Olof Benander oljemålning

Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENANDER, Olof, (1900-tal): Stockholmsmotiv med Kastellholmen, signerad, olja på duk, 30x140 cm, förlaga i tusch medföljer

146572

2012-09-11