Arthur Heickel oljemålning

Arthur Heickel oljemålning
Arthur Heickel oljemålning
Arthur Heickel oljemålning
Arthur Heickel oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Gårdsmotiv, signerad A Heickel, olja på duk, 46x65 cm

146577

2012-09-11