Gunnar Norrman blyerts

Gunnar Norrman blyerts
Gunnar Norrman blyerts
Gunnar Norrman blyerts
Gunnar Norrman blyerts

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): Ängssvingel och rödklöver, signerad och daterad 42, blyerts, 20,5x19 cm

Baksida med dedikation

146589

2012-09-11