Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TURNBULL SEXTANT, 1900-talets början, delvis eloxerad mässing, signerad Turnbull & Co, Edinburg & Leith, längd 22 cm, med tillbehör i mahognyfodral, certifikat utfärdat 1919
146593
2012-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här