Sextant

Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TURNBULL SEXTANT, 1900-talets början, delvis eloxerad mässing, signerad Turnbull & Co, Edinburg & Leith, längd 22 cm, med tillbehör i mahognyfodral, certifikat utfärdat 1919

146593

2012-09-30