Carl Fredrik Reuterswärd brons
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Non violence - In memory of John Lennon", signerad och numrerad CFR, 43/75, grönpatinerad brons, höjd 20, längd 30 cm (sockelns mått höjd 3 x 31x 9,5 cm)
146595
2012-09-10