Carl Fredrik Reuterswärd brons

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Non violence - In memory of John Lennon", signerad och numrerad CFR, 43/75, grönpatinerad brons, höjd 20, längd 30 cm (sockelns mått höjd 3 x 31x 9,5 cm)

146595

2012-09-10