Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
NATTDUKSBORD, Josef Frank, Firma Svensk Tenn, 1950-tal, på hjul, ljus mahogny,
höjd 84, 80x44 cm
Skador, spricka
146635
2012-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här