Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

NATTDUKSBORD, Josef Frank, Firma Svensk Tenn, 1950-tal, på hjul, ljus mahogny,
höjd 84, 80x44 cm

Skador, spricka

146635

2012-09-11