Wilhelm Behm oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BEHM, Wilhelm (1859-1934): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Wilh. Behm 1886, olja på duk, 69x108 cm, dubblerad
Etikett a tergo Stockholm Parisgatan 15, 4 tr V Behm
Smärre färgbortfall
146636
2012-09-11