Wilhelm Behm oljemålning
2012-09-11
146636
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BEHM, Wilhelm (1859-1934): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Wilh. Behm 1886, olja på duk, 69x108 cm, dubblerad
Etikett a tergo Stockholm Parisgatan 15, 4 tr V Behm
Smärre färgbortfall