Wilhelm Behm oljemålning

Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Wilh. Behm 1886, olja på duk, 69x108 cm, dubblerad
Etikett a tergo Stockholm Parisgatan 15, 4 tr V Behm

Smärre färgbortfall

146636

2012-09-11