Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GERT, Edith, Danmark,( född 1906): Interiör med kvinnofigur, signerad E Gert, olja på duk, 66x73 cm

146645

2012-09-12